TURIECKAP 2020

V roku 2020 sa na vás tešíme 4.-5. apríla!

AKTUALITY 

výsledky/results

13.4.2019 - SP mládež a masters

14.4.2019 - UCI C1

FOTOGALÉRIE

nedeľa od Jána Melichera, jmphoto.sk

nedeľa od Ľudovíta Lettricha na FB

sobota a nedeľa od Tomáša Mravca

video z celej trate od WKK WIERUSZÓW

ofciálne aftermovie od SZC

reportáž TVTURIEC

reportáž RTVS od času 15:35

 

 

V prípade potreby počas tréningu, najbližšie nemocnice.  If necessary during training, nearest hospital.

ZÁCHRANÁRI / EMERGENCY 155

UNIVERZITNÁ NEMOCNICA MARTIN

Kollárova 2, 036 59, Martin, +421 43 4203 111

Fakultná nemocnica F. D. Roosevelta B. Bystrica

Nám. L. Svobodu 1, 975 17, Banská Bystrica, +421 48  441 1111


MAPKA AREÁLU PRETEKOV / MAP OF RACE AREA 

S blížiacim sa víkendom prinášame mapku areálu, parkovania a vlastne celého zázemia. Stále platí dôležitá informácia, že účastníkom sa nedá vojsť z hlavnej cesty I/65. Sledujte prosím navigačné tabule na parkovisko už pred čerpacou stanicou Slovnaft v smere od BB a ZH a pred nadjazdom v smere od MT, ZA. Musíte ísť cez mesto a sledovať navigačné tabuľky!

With the coming weekend we bring a map of the area, parking and actually the whole background. Important information is still valid that the participants cannot get out of the main road I / 65. Please follow the navigation signs to the parking lot before the Slovnaft petrol station in the direction of Banska Bystrica and Ziar nad Hronom and before the overpass in the direction of Martin, Zilina. You have to go through the city and follow the navigation tables!

9.4.2019 - Zadná časť trate je vyznačená a dúfame, že vydrží do víkendu :). Finálne doznačenie bude v piatok od 16,00 hod. Trať je aktuálne rýchla a extra suchá. 

2.4.2019 - Na trati doladené pomaly posledné úpravy, aktuálne trať veľmi suchá v celom profile. Uvidíme, čo s tým urobí predpovedaný dážď. Nový úsek Twister, ktorý bude pod novým obojstranným depom je vyznačený sprejom, aby ste vedeli, ako sa zatočiť. Je tam aj pomalšia B-Line. Po novom budú označené štyri najzaujímavejšie úseky svojimi názvami, Helenine Hupy, Twister, Rock Drop a Dad Line. Nájdete ich v mapke v propozíciách. Novinkou bude obojstranné depo, ktoré bude dostupné pešo priamo po ceste v dosahu cca 500 metrov od prezentácie. Je to na drevosklade, takže v prípade mokra sa prosím pripravte na možné blato. Pribudol malý rockgarden, nový mostík a skok v Heleninych Hupoch pre kategórie na veľkom okruhu. Štart ostáva na lúke pre všetky kategórie. Značiť sa začína v utorok, 9.4. podvečer.

28.3.2019 - Prihlasovanie spustené! na sobotu v tomto linku, nedeľa v tomto linku / Registration Launched! on Saturday in this link, Sunday this link

26.3.2019 - Po víkendovej brigáde je trať v podstate pripravená, čaká na vás nový úsek Twister, nové technické prvky na trati a hlavne nové depo, ktoré bude tento rok obojstranné.
Trať aktuálne takmer suchá. Ešte nás čaká drobná úprava niektorých úsekov, ktoré nám nahlodal zub času, ale jazdiť sa už dá. Predpoveď zatiaľ bez zásadných zrážok, tak môžete vyraziť. Značenie trate bude v týždni pred pretekmi.

PROGRAM STRABAG TURIECKAP 2019 - Memoriál Petra Vričana

 

po kliknutí na názov sa vám otvoria propozície/ Click on the name to open the program

13.4.2019 - sobota/saturday - Slovenský pohár, 1. kolo pre mládež a masters

14.4.2019 - nedeľa/sunday - UCI C1, kategórie Muži Elite/U23, Ženy, Juniori, Juniorky

  

 

PARKOVANIE / PARKING

Parkovanie je ako po iné roky s prístupom od mesta na tzv. "slepú ulicu", teda nie je možné parkovať v priestore štartu s prístupom z hlavnej cesty I/65. Prístupová trasa bude značená, sledujte prosím tabuľky. Google vás navedie nezmyselne, teda sledujte trasu podľa nasledových odkazov.

Parking is like other years with access from the city to so-called. "blind street," so it is not possible to park in the start-up area with access from the main road I / 65. The access route will be marked, please see the tables. Google will lead you nonsensically, so follow the route with the following links.

trasa od / route from Martin https://goo.gl/maps/uuaUoevPWpv

trasa od / route from Banská Bystrica/Žiar nad Hronom https://goo.gl/maps/3kx4TDVHh472

https://goo.gl/maps/Ye44X2LQPLF2

 

 

UBYTOVANIE / ACCOMMODATION

http://www.turciansketeplice.sk/ubytovacie-zariadenia.phtml?id3=25656

 

Prihlásením na preteky dávam súhlas na spracovanie poskytnutých údajov pre účely evidencie na športovom podujatí podľa § 11 zákona č. 122/2013 o ochrane osobných údajov.