akcie

NOČNÍ FTÁCI sú tu!

Počasie sa lepší, tak prečo to nevyužiť.

Nabíjajte teda baterky, čelovky a hocičo, čo môže svietiť a ideme na to! Predpodeď hlási na večer relatívne teplo a jasno, takže budú snáď aj padajúce hviezdy.

piatok 4.9. o 19,30 sa stretneme pri pamätníku pod Bôrom. Trasu dohodneme podľa chuti na mieste. 

 

Tešíme sa!

 

Tags: 

DUDINCE, KRUPINA

Víkend 29.8. a 30.8.2020 - Slovenský pohár na ceste.           V sobotu kritérium v Dudinciach. Rýchly, málo technický okruh o dĺžke 1500m kategória ŽENY ELITE a JUNIORKY absolvovali 15 krát s priemerom rýchlosti 40,2km/h. Šichtová Martina - 9.miesto.                                                       V nedeľu pretek jednotlivcov so štortom na námestí v Krupine. Pripravená bola pre nás náročná trať o dĺžke 65 km s množstvom krátkych stúpaní, ktorú sme opäť absolvovali spolu s Kadetmi. V kategórii ŽENY ELITE a JUNIORKY - Šichtová Martina 9.miesto. 

Tags: 

ŠAMORÍN

16.8.2020 sa konalo ďalšie kolo Detskej tour Petra Sagana v Šamoríne. Miestom štartu bol areál X Bionic. A ako aj minulý rok, tak aj tento rok majú možnosť si popri svojich deťoch zapretekať aj rodičia. Trať rovinatá na travnatom a pieskovom podklade, čo pripomínalo cyklokros. A keďže na tejto tour sa zúčastňuje aj syn Michal Šichta-začínajúci v tomto klube, tak som si zapretekala aj ja. V kategórii ŽENY rodičia - Šichtová Martina 1.miesto.

 

Tags: 

TLMAČE

Víkend 8.8.-9.8.2020 patril Slovenskému poháru na ceste v Tlmačoch. V sobotu kritérium na 1800 m dlhom technickom a kopcovitom okruhu. Horúce počasie, bezvetrie, litre vody - takto by sa dal zhodnotiť tento deň. V kategórii ŽENY ELITE a JUNIORKY - Šichtová Martina 6.miesto. Úspechom v tomto kritériu pre mňa bolo 3 miesto v záverečnom šprinte, ale bodovo to vyšlo na už spomínané 6.miesto.                                                                   V nedeľu pretek jednotlivcov na okruhu 29, 7km rovinateho charakteru, ktorý viedol popri Mochovskej elektrárni.

Tags: 

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA

Tento víkend 18 a 19.7.2020 sa konali Majstrovstvá Slovenska v XCO a XCC v dedinke Selce pri Banskej Bystrici. V sobotu XCO, okruh trate moc nepredstavovala majstrovskú trať, ale daždivé počasie sa postaralo o jej náročnosť - bahno, bahno a bahno sem tam tráva na lúke, veľa behania, obalené bicykle blatom, ktoré po dojazde do cieľa vážili raz toľko, pokiaľ samozrejme vydržala technika - toľko k sobotňajšej trati.

V kategórii JUNIORI - Justín Botur 14.miesto,

V kategórii ŽENY ELITE - Martina Šichtová DNF, keďže sa mi za jazdy rozpadla tretra.

Tags: 

DROZDOVO

5.7.2020 sa konalo 2.kolo Slovenského pohára MTB XCO v lyžiarskom stredisku Drozdovo. Tak ako aj po minulé roky, tak aj tento rok opäť krásna trať s menšími zmenami. Dalo by sa povedať - asi najkrajšia trať, kde sa pretekár doslova vyhrá s bicyklom na trati s množstvom singláčov, klopeniek, technických pasáží, skokov. Horúce počasie tentokrát až tak nevadilo, keďže väčšina úsekov trate vedie lesom. Krásne prostredie, krásna trať - niet čo viac dodať.

V kategórii ŽENY ELITE - Šichtová Martina 4.miesto

V kategórii JUNIORI - Botur Justín 16.miesto.

Tags: 

ŽARNOVICA

28.6.2020 sa konalo 1.kolo Slovenského pohára MTB XCO v areáli bikeparku v Žarnovici. Veľmi horúce počasie a technická trať, kde veľká časť viedla po lúke určite preverila pretekárov. Litre vody, úpaly a kolapsy v cieli - aj takto to vyzeralo v tento deň a vo finiši. A keďže aj ja momentálne už dlhšiu dobu riešim problém s trávením a energia klesá tým, že človek neje tak ako by mal, tak aj u mňa tento deň bol čistým trápením. 

V kategórii ŽENY ELITE - Šichtová Martina 7.miesto.

Tags: 

PIEŠŤANY

27.6.2020 sa konala Slovenský pohár na ceste v Piešťanoch. Na miestnom letisku na nás čakalo cestné kritérium na okruhu s dĺžkou 2 km, ktorý sme absolvovali 15 krát. Horúco, úplné bezvetrie a vysoké tempo s množstvom nástupov a šprintov. Pre mňa osobne úspech v tom, že som uvisela a došla v hlavnom 28 členom balíku žien. Samozrejme už tá rýchlosť v šprinte nie je taká, ako u tých mladších, ale aj tak spokojnosť. 

V kategórii ŽENY ELITE - Šichtová Martina 15.miesto.

Tags: 

VRŠATEC

14.6.2020 sa konala časovka do vrchu na Vršatec v rámci MERIDA road cupu. Pekné počasie, ešte krajší kopec a hlavne záverečných 500m,kde sa Vám po absolvovaní pravotočivej zákruty otvorí slušná stena so slušnými percentami sklonu.

V kategórii MASTERS C - Šichta Peter 3.miesto.

V kategórii ŽENY ELITE - Šichtová Martina 1.miesto.

Tags: 

Stránky