CYKLOKROS POPRAD

V polovici septembra, 15.9.2016, sa za netradične teplého počasia začala cyklokrosová sezóna prvým kolom Slovenského pohára v Poprade, konkrétne v Spišskej Sobote. Trať bola postavená v centre Sobotského námestia v dĺžke 3km s asfaltovým a hlineným podkladom, s krátkymi stúpaniami, schodmi, klesaním, točkami. Trať bola dostatočne vyznačená a mala charakter cyklokrosového kritéria. Štart začala spojená kategória mladých - Starších žiakov, Mladších žiakov a Kadetiek na 20 minút s počtom 47 štartujúcich. Po nich nasledovala spojená kategória Kadetov, Žien, Junioriek a Masters B na 30 minút s počtom 50 štartujúcich. Vyvrcholením bol štart spojenej kategórie Mužov, U23, Juniorov a Masters A na 50 minút s počtom 58 pretekárov. VÝSLEDKY: kategória MLADŠÍ ŽIACI - Michal Šichta - 4.miesto                                                                                  kategória MASTERS B - Peter Šichta - 2.miesto                                                                                        kategória ŽENY A JUNIORKY - Martina Šichtová - 3.miesto