Vianočná PUNČOVAČKA a iné okolovianočné akcie

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt punčAhojte, 

určite sa tešíte na Vianočné sviatky v kruhu rodiny a tešíte sa aj na to, čo vám Ježiško donesie pod stromček, či už to budú nové plášte, nové radenie, či kolesá, alebo nebodaj ste boli tak dobrí, že niekomu donesie aj nový bicykel, tak to treba veľmi rýchlo nahodiť a namontovať, lebo vás čaká

 ŠTEDRODENNÁ PUNČOVAČKA 2016,

ktorá sa bude konať tradične na Štedrý deň 24.12.2016

A keďže bude treba urobiť miesto na zemiakový šalát a rybu, tak sa na vás tešíme na bicykloch o 10,00 pod Bôrom pri pamätníku. Po krátkej jazde vás všetkých pozývame na Vianočný punč. Miesto bude tento rok u daňasa pod stodolou okolo 11-11,15.

Tešíme sa na vás!

ŠTEFANSKÝ VÝSTUP pod taktovkou Miška Grofčíka

Radi by sme vás pri príležitosti voľných dní pozvali na Štefanskú turistiku, vypotiť trošku majonézového šalátu, krémešov a podobných dobrôt.

Ako cieľ sme si vybrali Suchý v Malej Fatre. Trasa bude pre orienáciu veľmi jednoduchá - tak ako sa dostaneme hore zídeme aj dolu. Bonusom je Chata na Kľačianskej magure, ktorá bude slúžiť ako občerstvovacia stanica a miesto pre oddych.
KEDY? 26.12.2016 o 8:00 hod. odchod vlakom zo stanice Turčianske Teplice do Vrútok. Návrat popoludní vlakom z Vrútok.

KDE? Suchý (1 468 mnm), Malá Fatra, cez Chatu na Kľačianskej Magure - tam i späť

KTO? Všetci veselí mládenci a veselé dievčence

AKO? Peškom, stačí obyčajné turistické vybavenie + lyžiarske paličky + dobrá nálada

Teším sa na vás.

 

ZÁBAVNÝ SILVESTROVSKÝ BEH

No a tak ako v minulom roku vás pozývame na Silvestrovský zábavný beh, ktorý okoreníme miestami aj o niečo ostrejšie, veď bude Silvester predsa :)

Stretneme sa 31.12.2016 pri tatkovom pamätníku pod Bôrom o 10.00 v nejakých keckách a samozrejme s dobrou náladou, ktorá je priam žiadaná! no ideálne prísť bez auta.

 

Tags: